Zvýšení obratu a rozšíření výrobních prostor

Výrobcům, kteří jsou ve svém oboru specializovaní, se daří. To platí i o holandské firmě Steketee, která je od roku 2018 pod křídly německé společnosti LEMKEN. I v roce 2020 Steketee rostl a mohl si tak připsat navýšení obratu o třicet procent.

To ale zároveň znamená, že je zapotřebí i vyjít vstříc širší skupině zákazníků a rozšířit výrobní kapacity. Aby to bylo možné, spolu se současným zkrácením dodavatelských lhůt, rozhodli se zástupci společnosti LEMKEN a firmy Steketee o optimalizaci výrobního závodu ve městě aan ‘t Haringvliet. Bude tam zřízena další montážní linka, určená k výrobě malé techniky.

Nabídka strojů a příslušenství a objednávání budou zjednodušeny zavedením dvou produktových linií – profesionální a individuální. Profesionální linie zahrnuje jednoduše konfigurovatelné plečky pro klasické řádkové kultury a spony řádků. Naproti tomu individuální požadavky zákazníků umožňuje splnit individuální linie produktů. Zároveň je patrný nárůst poptávky po větších strojích, které dokáží nabídnout vyšší plošnou výkonnost. Současně s tím roste i význam systémů kamerového sledování s využitím systému IC-Light, vyvinutým specialisty Steketee. Přitom se vhodně uplatňují dvacetileté zkušenosti z vývoje a využívání těchto systémů v praxi.

Dokumentace a objednávání náhradních dílů jsou nyní možné prostřednictvím služby Agroparts. Nejen obchodníci, ale také koncoví zákazníci tam mohou provádět objednávky.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *